KRS 0000203313

Organizacja Pożytku Publicznego

[email protected] +48 12 269 86 20

98 1240 1444 1111 0010 1566 6214 Swift: PKOPPLPW

Jak pomagamy

  • Dla nieuleczalnie chorych dzieci
  • Opieka od poczęcia - perinatalna
  • Wsparcie po stracie dziecka

Wesprzyj nas

(*) Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych przez Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera, ul. Różana 11/1, 30-505 Kraków w celu realizacji płatności.

Praca

Lekarz pediatra, neurolog dziecięcy, lekarze rozpoczynający specjalizację lub chcący się specjalizować.

Obowiązki:

  • Świadczenie usług w zakresie leczenia dzieci w ramach kontraktu z NFZ w domowym hospicjum dla dzieci;
  • Udzielanie świadczeń zdrowotnych zgodnie z obowiązującymi zasadami etyki lekarskiej, aktualnej wiedzy medycznej oraz przepisami NFZ i Min. Zdrowia;
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej oraz obowiązującej sprawozdawczości medycznej zgodnie z przepisami o prowadzeniu i przechowywaniu dokumentacji medycznej, ustawą o ochronie danych osobowych.

Wymagania:

  • Lekarz medycyny pediatra, neonatolog, neurolog dziecięcy, również rozpoczynający specjalizację lub chcący się specjalizować;
  • Gotowość do prowadzenia opieki nad chorymi dziećmi zgodnie ze współczesną ideą opieki paliatywnej;
  • prawo jazdy kategorii B;

Oferujemy:

  • Dla lekarzy chcących się specjalizować - możliwość odbycia specjalizacji;
  • Stabilne i atrakcyjne warunki współpracy, konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia;
  • Możliwa dowolna forma zatrudnienia wraz z ustaleniem indywidualnego harmonogramu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz ze zdjęciem na adres e-mail: [email protected]; [email protected]

Pielęgniarka

Krakowskie Hospicjum dla Dzieci im. Ks. Józefa Tischnera zatrudni pielęgniarki do pracy w domowym hospicjum dla dzieci lub w hospicjum perinatalnym. Gwarantujemy ciekawą pracę oraz atrakcyjne warunki płacowe.

Wymagania:

  • według rozporządzenia Ministra zdrowia z 29 października 2013 roku w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki paliatywnej i hospicyjnej - załącznik nr 2 (dziennik ustaw poz 1347)
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kategorii B i sprawne posługiwanie się samochodem.

Podanie o przyjęcie do pracy, list motywacyjny, oraz CV proszę składać w biurze fundacji w Krakowie przy ul. Różanej 11/1, lub przesłać skany dokumentów drogą mailowa na adres: [email protected].

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane aplikacje.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r., Dz. U. z 2016r. poz. 922 ze zm.). Przysługuje mi prawo do wglądu, aktualizowania i poprawiania swoich danych, a także prawo do złożenia sprzeciwu wobec ich dalszego przetwarzania. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie”.

Kontakt: tel. 663 814 000 lub mail: [email protected]

jozeftischner.pl

Zapraszamy na stronę internetową

Wsparcie po śmierci dziecka
  • Wsparcie dla rodziców po stracie dziecka
  • Dyżur psychologa
  • Grupy wsparcia

Polecane strony

  • Joachim Mencel - artysta muzyk
  • Raport z bezdroży.pl
  • Fundacja Judaica
  • Malarstwo Anastazji Dżupiny
  • Portal Tischner.pl
  • Stowarzyszenie Drogami Tischnera